Ranking PZJ 2014, skoki, kuce i małe konie.

Poniżej publikujemy najnowsze rankingi opublikowane przez PZJ w kategorii kucy i małych koni. Prezentowane rankingi obowiązują na dzień 22.04.2014.

Nie znalazłeś w rankingu osoby, której szukasz?

Skorzystaj z opcji wyszukiwania na stronie, po wpisaniu nazwiska zawodnika, szybko sprawdzisz w jakich oficjalnych rankingach PZJ lub FEI jest sklasyfikowana.

Grupa A1

M-ce
Zawodnik
Rok ur.
Klub
Pkt.
1KOZŁOWSKA GABRIELA2004HUBERTUS LUSOWO153
2MARCHWICKA MAJA2005FJ KJ ZBYSZKO94
3BISKUP JULIA2003KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO92
4MOŚCICKA AMELIA2003CWAŁ POZNAŃ91
5STRÓŻYŃSKI JAKUB2003CH JASZKOWO68
6PARKITNY MAXYMILIAN2003KARKONOWSKI KJ32
7WERWIŃSKA OLIWIA2004CH JASZKOWO8
8DUTKIEWICZ ZOFIA2003CIECHANOWSKI KJ2

Grupa A2

M-ce
Zawodnik
Rok ur.
Klub
Pkt.
1CHMIELOWSKA EMILIA2003LKS STRAGONA STRZEGOM162
2WOJCIECHOWSKA MAGDALENA2003AMICO MOŁDAWIN86
3MOŚCICKA AMELIA2003CWAŁ POZNAŃ84
4BARAŃSKA LAURA2004AGRO-AVES GAJEWNIKI78
5KRAWCZYKOWSKA DARIA2003KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO72
6DUBINIAK MATYLDA2003KJ BLACK PONY MILEJOWICE69
7KRUSINOWSKA IGA2003KRAKUS KRAKÓW54
8BARAŃSKI MIKOŁAJ2003AGRO-AVES GAJEWNIKI50
9FRIEDMAN MAJA2003SKJ LEGIA KOZIELSKA46
9KIERZNOWSKA ALEKSANDRA2003KJ KIETLÓW46
11ŚLĄZAK KAROLINA2004MUSTANG JAWORZNO20
12BEDNARCZYK JULIA2004WKJ LUBLIN16
13JONES JEMMA2004BPK13
14ROGALSKA WERONIKA2003LARGO9
15PACHURA ZOFIA2003BIAŁY LAS STAJNIA PRZYBYLSCY6
16JURZAK FRANCISZEK2003BPK4

Grupa B

M-ce
Zawodnik
Rok ur.
Klub
Pkt.
1BAEHR MARIA2002KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO62
2LESIK ZUZANNA2001MUSTANG JAWORZNO42
3BOLKO ALEKSANDRA2001CH JASZKOWO29
4ZAGDAŃSKA JULIA2001BPK26
5OLSZEWSKA MARTA2001WOLICA KALISZ12
6STEFAŃSKA NICOLE2001KJ DiM WARSZAWA3
7ARQUIER SYLVAIN2002BPK2

Grupa C

M-ce
Zawodnik
Rok ur.
Klub
Pkt.
1DZIUBA WIKTORIA2000AMICO MOŁDAWIN174
2GŁOWACKA WIKTORIA2001FUNDACJA KJ ZBYSZKO108
3PROWOTOROW MICHALINA2001AKADEMIA JEŹDZIECKA DĄBROWICA100
4KUŚNIERCZAK JULIA ANNA2001KJ MIECZEWO88
5SIKORSKA NELA1999PICADOR WROCŁAW78
6STEFAŃSKA NICOLE2001KJ DiM WARSZAWA63
7FLERKOWSKA ZOFIA2002LKJ ABARIA IWNO60
8WIECZOREK PAULINE2001TORNADO SZCZECIN57
9GERKE NATALIA2000GLKS OSIELSKO55
9CIECHOLEWSKA ZUZANNA1999KJ CLASSIC SOLEC KUJAWSKI55
11MICHALSKI MACIEJ1999KJ AROMER JÓZEFIN54
12BURDA OLIWIA2002AMICO MOŁDAWIN51
13TOMKIEL DOMINIKA2002AKADEMIA JEŹDZIECKA DĄBROWICA50
14MAKOWSKA MARTYNA2002LARGO30
15GŁOWACZ PAULINA2002KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO26
16WŁODARCZYK AGATA2000OXER INOWROCŁAW24
17SWATOWSKA-WÓJCIK NIKOLA2002WKJ LUBLIN22
18KANIEWSKA WERONIKA2001GLKS OSIELSKO21
19KONARSKI MICHAŁ2002LKS STRAGONA STRZEGOM20
20DMYSZEWICZ JAŚMINA2000WOLICA KALISZ15
21OLSZEWSKA MARTA2001WOLICA KALISZ13
22GRONOWSKA BARBARA1998BPK9
22LESIK ZUZANNA2001MUSTANG JAWORZNO9
24JURIEWICZ IGNACY2001KJ AROMER JÓZEFIN7
25FABIŚ WERONIKA2000CH JASZKOWO6
25von MAUBERG AURELIA2002AROMER JÓZEFIN6
27KIEWREL AGNIESZKA2002KRAKUS KRAKÓW5
28GÓRALSKA MARIA2002SKJ TRAWERS WARSZAWA4
28KWIECIEŃ DOMINIKA2001DWOREK OKUNIEW4

Grupa D

M-ce
Zawodnik
Rok ur.
Klub
Pkt.
1KOWALCZYK FRANCISZEK2000CHROBRY WARSZAWA170
2BEDYŃSKA WIKTORIA2001FUNDACJA KJ ZBYSZKO135
3SKROK ZUZANNA1999KKJ KIELCE124
4FLERKOWSKA ZOFIA2002LKJ ABARIA IWNO122
5GOMUŁKIEWICZ EWELINA1999KJ PICADOR WROCŁAW91
6STEFAŃSKA NICOLE2001KJ DiM WARSZAWA86
7BAEHR MARIA2002KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO75
8TUMIELEWICZ KONSTANCJA1998OSK MICHALSCY55
9KANIA JULIA2000SKJ TRAWERS WARSZAWA52
9JACHIMOWICZ GNIEWKO2002KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO50
11KOWALCZYK FRANCISZEK2000CHROBRY WARSZAWA35
12STRÓŻYŃSKA NATALIA2000CH JASZKOWO34
13WISZOWATY ALEKSANDRA2001SKJ LEGIA KOZIELSKA WARSZAWA25
13HOFFMAN MARCEL2001WOLICA KALISZ25
15ŚLĄZAK JULIA1999BPK22
16KUŹMA EMILIA1999MUSTANG JAWORZNO20
17DUŻYŃSKA WERONIKA1999POLSKI POLO KLUB9
18STANIEK ALEKSANDRA2001LKJ ABARIA IWNO7

Grupa E

M-ce
Zawodnik
Rok ur.
Klub
Pkt.
1GRZEGORZEWSKI ADAM1998TKJ GARBÓWEK511
2KOŁODZIEJCZYK KACPER1995KJ NADWISLANIN KWIDZYN259
3GOMUŁKIEWICZ EWELINA1999KJ PICADOR WROCŁAW238
4JĘDROWIAK ALEKSANDRA1998ZKS DRZONKÓW182
5STRYJKOWSKA AGATA1994KU AZS Politechniki Warszawskiej160
6CEGIEŁKO IGA1997POLSKI POLO KLUB145
7BAEHR ZOFIA1998KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO110
8ZMUDA ZUZANNA1998LKS CWAŁ POZNAŃ100
9ŁOZOWSKA WIKTOTIA1994TRADYCJA SIEDLNICA80
10SOKÓŁ PATRYCJA1995LKJ ABARIA IWNO74
11KRUPA NATALIA1997POSTER PIASECZNO66
12KRUSZONA MICHALINA1998KJ PODKOWA GRUSZCZYN55
13STANISŁAWSKA WIKTOTIA1998CH JASZKOWO35
14MATUSZEWSKA KATARZYNA2000KJ PODKOWA GRUSZCZYN20
15STOŁOWSKI STANISŁAW1994KJ PODKOWA GRUSZCZYN15
15CHILEWSKI MIKOŁAJ1996KUJAWSKO-POMORSKIE SJ15
15PRZEDPEŁSKA ANTONIA2000KJ POSTER PIASECZNO15