Ranking PZJ 2013, rajdy

Poniżej publikujemy najnowszy ranking zawodników w dyscyplinie rajdy, jako opublikował PZJ. Prezentowany rankingi obowiązuje na dzień 31.12.2013.

Szukasz zawodnika w rankingu?

Skorzystaj z opcji wyszukiwania na stronie, po wpisaniu nazwiska zawodnika, szybko sprawdzisz w jakich oficjalnych rankingach PZJ lub FEI jest sklasyfikowana.

M-ceZawodnikKlubPkt.Starty
1Kart KamilaKJ Champion1439,009
2Szlezyngier-Jagielska BeataKJ Leśny724,5010
3Zarzecka JoannaKJ Champion694,5010
4Kłosek KatarzynaKJ Leśny527,508
5Drażba IzabelaBPK413,0010
6Landau ArturKJ Champion411,008
7Zieliński RyszardKJ Interpolo372,505
8Olga CiesielskaKJ Champion365,304
9Kacprzyk MaciejTKJ Garbówek354,505
10Krzywicka DorotaTKJ Garbówek341,004
11Siwek AlicjaKJ Champion251,006
12Pac DianaBPK247,002
13Jabłońska MagdalenaBPK227,003
14Czopik KarolinaBPK207,005
15Domańska JustynaKJ Interpolo205,504
17Lubera JolantaLKJ Klikowa180,002
18Czarnota KrzysztofSJ Kraina Kuhailana179,007
19Kraus-Koschel ŻanetaBPK174,006
20Bibro SunaKJ Champion169,007
21Ruczajewska RóżaWKJ Lublin163,503
22Siergiejczyk JuliaKJ BiK Gieniusze162,003
23Paczyńska-Tracz HannaWKJ Lublin161,505
24Jasińska EwaKJ BiK Gieniusze147,005
25Murawska AgataKJ BiK Gieniusze135,503
26Horbowiec ElżbietaBPK130,003
27Pluciński MarekBPK129,003
28Johaniuk SylwiaWKJ Lublin128,005
29Merkan MaciejKJ Champion126,504
30Klinicka JoannaJKS Jasiorówka119,003
31Dzikowska BeataKJ Champion119,002
16Zajczyk MariaKJ BiK Gieniusze118,003
32Wojtecki KrzysztofKJ Leśny109,504
33Tarnowska AnnaKU AZS Politechnika Warszawwska105,001
34Wnorowski MariuszKJ Kres104,003
35Heliasz WojciechJKS Jasiorówka103,502
36Rudzki ŁukaszWKJ Lublin100,005
37Gutowska-Woźniak AgnieszkaKJ Leśny98,004
38Brzozowski ArturWKJ Lublin90,003
39Bohdanowicz KatarzynaKJ BiK Gieniusze88,003
40Markowska AgnieszkaKJ Endurance Team83,003
41Żuchowska UrszulaBPK78,002
42Mazurczyk-Giegiel JoannaKJ BiK Gieniusze73,003
43Gibała DorotaUKJ Rumak73,002
44Sanecki AndrzejBPK68,002
45Amielańczyk DariaKJ BiK Gieniusze61,004
46Chmielowiec RobertLKJ Lewada60,001
47Wasilewski PawełKJ BiK Gieniusze57,001
48Bereznowska PatrycjaKJ Dworek55,001
49Kowalewski MarekJKS Jasiorówka48,005
50Urban JuliaKJ Champion47,003
51Magoń AgnieszkaBPK46,002
52Kostro MagdalenaKJ BiK Gieniusze43,004
53Baraś SylwiaWKJ Lublin42,004
54Wichrowska KatarzynaKJ Champion42,003
55Gęsiewska AgnieszkaKJ Kres39,002
56Gospodarczyk-Kacprzak MagdalenaKJ Turze39,003
57Michałowska AlicjaKJ BiK Gieniusze31,002
58Głód MagdalenaLKJ Klikowa31,002
59Nikołajuk WitalisKJ Kres29,003
60Rachwał JerzySJ Kraina Kuhailana28,003
61Młynarski TomaszBPK26,002
62Wierzbińska JoannaBPK25,002
63Pabian BeataKS Stangret Kielce24,002
64Hartwig-Barańska AgnieszkaKJ Endurance Team24,002
65Młynarska KatarzynaBPK23,002
66Wikarek KatarzynaLKJ Solec23,002
67Rębisz AnnaLKJ Solec22,002
68Szmit NataliaLKJ AGA Józefów22,002
69Czernek AleksandraKJ Champion21,002
70Kuros ArkadiuszKJ Champion20,001
71Suchenek KatarzynaJKS Jasiorówka20,001
72Grudziąż KlaudiaLKJ AGA Józefów20,002
73Czarnota EwelinaSJ Kraina Kuhailana19,002
74Ciechańska MonikaWKJ Lublin19,002
75Gajewska DominikaBPK19,002
76Prokopiuk MarekWKJ Lublin18,002
77Frątczak AndrzejKJ Leśny17,001
78Grałka MarcelinaKJ Champion17,001
79Maćczak MateuszBractwo Konne Św. Marcina17,001
80Gudel MałgorzataKJ BiK Gieniusze17,001
81Romszycka AgnieszkaKU AZS Politechnika Warszawwska15,002
82Warchoł KatarzynaUKJ Veritas Czarna15,001
83Fus AleksandraLKS Hejnał Krzyszkowice15,001
84Olszewski BogdanJKS Narew Różan15,001
85Kaźmierczyk MichałKJ Lewada Zakrzów14,001
86Pustuła MariuszLKS Hejnał Krzyszkowice14,001
87Banasik LauraKJ BiK Gieniusze14,001
88Dobrzyńska MartaKU AZS Politechnika Warszawwska14,001
89Maksimowicz AnnaTKJ Garbówek13,001
90Brzezińska AnnaKJ BiK Gieniusze13,002
91Kacprzak KrzysztofKJ Turze13,001
92Nowak WiesławBPK11,001
93Zajbt ZuzannaKJ Champion10,001
94Murak AgnieszkaKJ Champion10,001
95Ciara EdytaLKJ AGA Józefów10,001
96Paszko JuliaKJ BiK Gieniusze10,001
97Prokop AgnieszkaMKS Sprząśla9,001
98Zielińska PaulinaKJ BiK Gieniusze9,001
99Matysik MartaLKJ AGA Józefów8,001
100Plak DariaKJ BiK Gieniusze8,001
101Ginszt UrszulaKJ BiK Gieniusze8,001
102Maluga MarcinLKS Białka7,001
103Kopka KlaudiaLKJ AGA Józefów7,001
104Kurzątkowska MagdalenaKJ BiK Gieniusze7,001
105Nowicka KamilaKJ Białystok6,001
106Stawicka AgataTKKF Podkowa6,001
107Zofia StępniakWKJ Lublin6,001
108Kubiak DorotaBPK5,001
109Packiewicz AdriannaMKS Sprząśla3,001