Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Reklama

Horseplanet.pl to największy w Polsce portal jeździecki, który zadebiutował w sieci na początku 2013 roku. Jako jedyni wprowadzamy innowacyjne rozwiązania techniczne przyjazne użytkownikowi, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc przybywa nam co raz więcej fanów.

Osoby zainteresowane czerpaniem korzyści z reklamy na naszym portalu prosimy o kontakt na adres mailowy marketing[at]horseplanet.pl

Serdecznie zapraszamy!

Artykułu i publikacje

Zawód dziennikarza jest ciekawy i odpowiedzialny, a drogę do wielkiego świata otwiera praktyka. Praktyka dziennikarska pozwala zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe, które w dzisiejszych czasach jest jednym z głównych wymogów przyszłych pracodawców. Aktywność podczas praktyk pozwala na wypracowanie swojego nazwiska wśród czytelników oraz buduje rozpoznawalność autora.

Redakcja największego portalu jeździeckiego horseplanet.pl, który kompleksowo zajmuje się publikacjami aktualności jeździeckich z kraju i ze świata, zaprasza do współpracy osoby pragnące zaistnieć w mediach internetowych. Nasz portal zadebiutował w sieci na początku 2013 roku i już widać jego dynamiczny rozwój i wzrost popularności.

Studiujesz kierunki medialne, dziennikarstwo lub inne kierunki humanistyczne?
Chcesz być rozpoznawalny?
Dobrze trafiłeś!

Skorzystaj z możliwości jakie daje ci horseplanet.pl i zdobywaj doświadczenie w pracy redakcyjnej oraz mediach społecznościowych.

Wszystkich chętnych do współpracy prosimy o kontakt mailowy na adres wspolpraca[at]horseplanet.pl